שמלות ערב בסטודיו חנין קוטור

חנין קוטור היא בעלת סטודיו בנהריה, מזה מספר שנים. היא בעלת למעלה מ- 10 שנים של ניסיון, בתחום ההתאמה והעיצוב של שמלות יוקרה; בעיקר שמלות ערב ושמלות כלה, עבור נשים.

השאיפה שלה לשלמות, לצד האישיות החמה והיצירתית שלה, מעניקים לה את הכלים לייצר שמלות מרהיבות, שלא מן העולם הזה. כמו שלכל מעצב או מעצבת קיים קו עיצובי משלו, גם לחנין ישנה נישה משלה, שמושתתת על הרבה אהבה וחיבור לעולם הטבע והחי. לקריאה נוספת>>

לתיאום פגישה אישית בסטודיו השאירי פרטים:

 

אודות סטודיו חנין קוטור

יתכן ויש לכן חתונה היום, אולי אתן פשוט רוצות להרגיש ייחודיות ואופנתיות או לפנק את עצמכן במתנה אישית. היו בטוחות, כי כאשר אתן מחפשות אחר שמלת ערב מרשימה, יוקרתית ויחידה במינה – חנין קוטור תדאג להתאים עבורכן את שמלת החלומות.

עבור חנין, התשוקה לעיצוב שמלות פאר החלה בוערת בה, עוד בהיותה ילדה; כאשר היא נחשפה לסטייל וליופי של חברתה הטובה של אמה, שניהלה בוטיק שמלות ערב. בכל אירוע, בכל מפגש, חנין חיכתה רק לדבר אחד – לראות מהו העיצוב היוקרתי והייחודי, שהיא תבחר ללבוש היום. 

כיום, חנין שואפת להעניק לה ולכל אישה שנהנית מטיפוח, יצירתיות ומקוריות את השמלה האיכותית ביותר ובעיצוב יחיד במינו, שבהחלט ימשוך את עין הקהל. היא דוגלת בשירות אישי, היכרות חמה עמכן ושיח עמוק, שיסייע לה ללמוד את הטעם של שלכן, את הבדים והקישוטים שאתן באמת אוהבות, להבין את הקונספט שחשבתן עליו ולבצע מדידות, שיסייעו לה לייצר את השמלה המיוחלת. 
לאחר המדידה הראשונה, אתן תגיעו לעוד שתי מדידות נוספות, שיבטיחו כי השמלה תתאים למידתכן ולטעם האישי שלכן.   


חנין פותחת את הסטודיו שלה ואת העיצובים שלה בפניכן, כך שתפסיקו להתפשר ותיהנו אחת ולתמיד, משמלה ייחודית במינה שתכבוש את ליבכן. לאחר פגישת היכרות ומדידה ראשונית, החלום שלכן אט-אט יהפוך למציאות.   
 

לפגישת סטיילינג אישית לשמלת כלה / ערב: