אודות חנין קוטור

חנין קוטור היא מעצבת אופנה ובעיקר שמלות כלה ושמלות ערב לאירועים. השמלות שלה הן ייחודיות במינן ומלאות באהבה, בדיוק כמוה.

חנין החלה את דרכה כלבנונית מלבנון, כחלק ממשפחה אוהבת. בהיותה ילדה, היא גילתה את האהבה והתשוקה שלה לעולם העיצוב והאופנה: חברתה של אמה, הייתה בעלת חנות בוטיק לשמלות יוקרה והייתה מעצבת שמלות מרהיבות, שגרמו ללבה של חנין לרטוט. בכל אירוע או מפגש, כל שחנין יכלה לחכות לו – הוא לשמלה היצירתית והיוקרתית, שחברתה של אמה תלבש. היא כל כך התרגשה מהייחודיות, מהצבעים ומהפאר שלהן.

מאז אותם ימים, חנין הבינה כי מצאה את הייעוד שלה בחיים. עם חלום בלבה, היא ומשפחתה עלו לישראל, כאן היא למדה עיצוב אופנה במכללת ויצו ועבדה בסלוני כלות יוקרתיים, ברחבי העיר תל אביב.

כיום, חנין מתגוררת בנהריה יחד עם בעלה ושני ילדיה. היא בעלת סטודיו פופולרי ונהנית לעצב עבור נשים רבות את השמלה, שתעניק להן ביטחון, אושר ופאר.

חנין דוגלת בעיקר בעיצובים נועזים וייחודיים, שיותירו חותם על האירוע, אך השאיפה הגדולה ביותר עבורה – היא לוודא כי כל לקוחה שלה יוצאת מהסטודיו מאושרת ועם חיוך על הפנים. במהלך פגישת היכרות חמה ועמוקה, חנין תלמד את הטעם האישי שלכן, תבין מהי השמלה עבורכן ותיקח את המידות שלכן – בכדי להבטיח שמלה יפהפייה ונוחה. חנין הפרפקציוניסטית, תעבוד ימים כלילות, בכדי לממש את החזון שלכן ושלה, לשמלה החלומית.

בדומה למעצבי אופנה רבים, גם חנין טומנת בחובה הרבה יצירתיות וקו עיצובי ספציפי, שהיא תורמת ללקוחותיה. היא אוהבת להתמקד בעיצובים ובצבעים מעולם הטבע: החיבור העמוק שלה לעצים, לצמחייה ולחי מסייע לה לייצר שמלות בעלות גוונים ייחודיים במינם, שייחדו את הלקוחה מיתר הנוכחים בכל אירוע, באופן משמעותי.